Aktuálně:

Profesní řidiči!

03.01.2023 Pozor, v tomto roce bude končit u většiny řidčů profesní způsobilost a bude potřeba si zkontrolovat váší profesní způsobilost. - na druhé straně za kódem 95 je uvedeno datum platnosti. Nezapoměňte si to na úřadě vyměnit nejpozději 15 pracovních dnů před ukončením platnosti a musíte mít absolvováno 5 pravidelných školení. Více info na odkaze.


více >>

Kurzy pro třeboňské školy

03.01.2023 Zjistěte si kde a kdy začínáme v třeboňských školách..


více >>
Všechny aktuality >>

Autoškola Ille

Svobody 56, Třeboň
Tel.: 384 724 350
Mob.: 606 601 657
E-mail: martin@ille.cz
zobrazit na mapy.cz

O nás

Vážení přátelé,

dovoluji si Vám přestavit naší autoškolu. Patříme mezi  autoškoly s více jak 20letou tradicí v regionu a s vlastním zázemím. Snažíme se provádět naši práci co nejlépe tak, aby jste byli dobře připraveni na nástrahy, které Vás v provozu čekají. Všichni učitelé jsme připraveni Vám předávat veškeré znalosti a dovednosti jednak v teoretické přípravě tak i v praktické části.

Můj otec, který zasvětil autoškolství celý život, stále dohlíží na kvalitu výuky a předává nám tak důležité zkušenosti. Máme moderní vozový park,  používáme na teoretické výuce vlastní výukové programy. 

Prosím, projděte si následující stránky, aby jste si udělali představu co vás čeká pokud uvažujete o získání řidičského oprávnění a budeme velice rádi, pokud si vyberete naší autoškolu.

Martin Ille 

 

Skupiny vozidel:

ABCDTBECEDE

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout