Autoškola Ille

Svobody 56, Třeboň
Tel.: 384 724 350
Mob.: 606 601 657
E-mail: martin@ille.cz
zobrazit na mapy.cz

Škola smyku Třeboň

Škola smyku - Centrum bezpečné jízdy Waldviertel - Gmünd -  Rakousko

 


Aktuální termín k přihlášení:   8.1.2022

Zaregistrujte se během roku, kupte někomu darovací poukázku a další kurzy budou začínat v lednu 2022

Centrum bezpečné jízdy Waldviertel bylo otevřeno září 2003. Na ploše o velikosti 31 320m2 mohou účastníci kurzu očekávat špičkově zařízené trénonkové centrum pro automobily (všechny typy do celkové hmotnosti 3,5t) a motocykly. Jsou zde moderně vybavené školící místnosti pro získání teoretických znalostí a pro praktickou část je centrum vybaveno třemi tréninkovými kluznými plochami, vodními překážkami, které jsou řízené pomocí počítače, velkoplošné ukazatele aktuální rychlosti.

Dále je zde možné vyzkoušet špičkovou technologii nahodilého smyku pomocí hydraulické smykové plochy. Díky umělmu osvětlení a speciálnímu ohřevu vody kluzných ploch je možné toto zařízení využívat během celého roku.

Vyzkoušejte si  pod vedením zkušených instruktorů co se stane , pokud se někdy dostanete do rizikové situace a otestujte si při tom své chování. Naučte se správně reagovat, a to bez rizika  a zábavnou formou.

Výcvik je prováděn v českém jazyce.

KOMPAKT – KURZ

Celková délka cca  4hod.

Cílem kurzu je seznámení s vozidlem v rizikových situacích , které  mohou v provozu způsobit dopravní nehodu. Za tímto účelem se nejprve provede stručné teoretické seznámení rizikových situací a způsoby jejich řešení.
V praktické části obsahuje kurz mimo jiné slalom, brždění, průjezd zatáčkou , vyhýbání se překážce a kontrola chování řidiče za smyku. Všechna cvičení jsou zde pod kontrolou počítačového systému , čímž je možné  odhalit a posléze odstranit chyby vzniklé nesprávnou reakcí řidiče na rizikové situace.

Místo kurzu : Gmünd- Rakousko ( cca 50km Č.B. 40km Třeboň)

Počet účastníku v kurzu : 9-12
 

Cvičíme záchranné složky jihočeského kraje:

 

  Aktuální termíny: viz výše

Skupiny vozidel:

ABCDTBECEDE
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím