Opatření vlády proti Coronaviru

 Vážení studenti autoškoly, nový uchazeči o řidičské oprávnnění i profesní řidiči, 

stávající situace zasáhla nás všechny a ovlivnila mimo jiné také autoškolu. V následujících řádcích bych vás chtěl informovat o tom jaký bude postup až se opatření zmírní a činnost autoškol bude opět obnovena.

Jsem studentkou/studentem autoškoly

Začátek činnosti od 27.4.2020

Jaký bude postup?

V tomto případě se nacházíte v určité části teoretické výuky a praktického výcviku. Budu vás v krátké době telefonicky kontaktovat, abychom domluvili další postup. Žáci, kteří již měli naplánovanou závěrečnou zkoušku a zbývá jim odjet 1-4 poslední hodiny, budou naplánováni jako první a co nejdříve připuštěni k závěrečné zkoušce. Stejné platí i pro žáky, kteří se chystali na opakovací závěrečnou zkoušku, případě na přezkoušení odborné způsobilosti. 

Ostaní budou postupně plánováni a po odučení zbývající praktické a teoretické vyuky připuštěni k závěrečné zkoušce.    

Mám se nějak připravovat?

Praktický výcvik nejde bohužel nijak nahradit a proto musíte počkat na opětovné obnovení praktického výcviku. Teoretická příprava je možná jednak formou procvičování testových otázek podle modelu popsaném zde.  

Dále vám zpřístupním tento odkaz pro individuální výuku, kde si můžete stáhnout manuály a zkusit si odpovědět na některé otázky z pravidel silničíního provozu. Jsou to otázky k zamyšlení které jsou snadno dohledatelné v učebnici autoškoly. Ke stažení zde.   Přihlašovací jméno i heslo je stejné: student2    

Pokud by někdo potřeboval konzultaci, nabízím individuální konzultaci přes skype. 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chci dělat autoškolu

začátek činnosti 27.4.2020

Nemám ještě žádný řidičák a chystám se ho udělat

 Zahájení kurzu, které bylo nejprve původně plánované, nebylo možné provést.  Vzhledem k přísnějším hygienickým opatřením, které budou teprve blíže specifikována, budou kurzy prováděny pouze individuální formou výuky. to zanmená , že budou vyčleněny samostatné skupiny do max 5 žáků, které budou procházet individuálním výcvikem a výukou.   Nejprve mě tedy kontaktujte emailem nebo telefonicky, poté si domluvíme první individuální konzultaci. Na tétokonzultaci bych rád již vybral žádost o řidičské oprávnění i potvrzený posudek zdravotní způsobilosti od praktického lékaře. Ke stáhnutí zde. Pokud již má někdo zdravotní posudek vyplněn a potvrzen, zkontrolujte si datum potvrzení zdravotní prohlídky. Platnost je pouze 3 měsíce. V případě , že vám platnost brzy vyprší, oskenujte mi ho a pošlete současně s žádostí o řiičské oprávnněí na email autoskola@ille.cz.   

Mám se nějak připravovat?

Zatím je to předčasné, tak jako tak musíte projít teoretickou přípravou na kteou navazuje praktická příprava. Počkejte tedy na první konzultaci. 

JIž mám řidičák a chystám se ho rozšířit o vyšší skupinu

Vy budete automaticky zařazeni do individuálního výcviku a můžete již v tuto chvíli zahájit teoreticku připravvu. Nejprve ovšem je potřeba stáhnout a vyplnit žádost o řidičské oprvanění, stáhnout a nehat potvrdit paktickým lékařem, že tuto skupinu můžete absolvovat. Poté mi tyto dokumenty naskenujte a pošlete. Budu vás kontaktovat a začneme s individuální přípravou okamžitě. Formuláře ke stažení zde. Jedná se o skupiny BE,T,C,CE. 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jsem student školícího střediska a dělám vstupní školení

 

Oproti provozování autoškol tato činnost nebyla prozatím specifikována. Je předpoklad, že bychom mohli provádět pravidelná  a vstupní školení v menším počtu osob už od 11.5.2020, Jakmile to bude vyjasněno budu stávající žáky kontaktovat a prosím ostatní, aby mě telefonicky nebo emailem kontaktovali. 

 

Vyčkejte a budu vás individuálně kontaktovat a budeme pokračovat vteoretické a praktické výuce, jakmile to jen bude možné. 

 

Jsem profesní řidič a potřebuji pravidelné školení 

Sledujte prosím tyto stránky zde a jakmile to bude možné, zveřejním datumy pravidelného školení, kde se budete moci přihlásit. 

 

 

 

Prosím, je-li vám něco nejasné, neváhejte mě kontaktovat na tel. 606601657   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupiny vozidel:

ABCDTBECEDE
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím